INTERMOB / İSTANBUL 2014

STARAX INTERMOB FUARINDAYDI
27 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında 30 ülkeden 861 firmanın katılımıyla sektör profesyonellerini 27. kez buluşturan,  mobilya endüstrisinde Avrasya’nın en büyük pazarlama ve tedarik merkezi olan İntermob fuarı bir kez daha büyük başarı ile gerçekleştirildi. STARAX, düzenlenen uluslar arası İntermob fuarında toplam 330 metrekare alanda yeni ürün serisi ve mevcut ürünlerde yapılan değişiklikleri rekor seviyede ziyaretçiye gösterme şansını yakaladı.

102 farklı ülkeden 60.046 ziyaretçi çeken fuar uluslar arası platformdaki önemini bir kez daha ispatlarken. Yurtdışı ve yurtiçi ziyaretçilerden aldığımız olumlu tepkiler bir kez daha doğru yolda olduğumuzu göstermekle beraber yapmamız gereken değişiklikleri de yapıcı eleştiriler alarak görme şansını yakaladık.

Günden güne değişen tüketici taleplerini karşılamak için ar-ge çalışmalarına önem veren ve geleceği şekillendirmek isteyen firmamız fuar süresince  ziyaretimize gelen müşterilerimiz ve müşteri adayları ile ileriye dönük plan ve projelerimizi paylaştık. Bize gösterilen ilgi ve alakanın haklı gururunu ve mutluluğunu paylaştık. Kurulduğumuz günden bu zamana kadar geçen 18 yıl heyecanımızdan azmimizden hiçbir şey kaybettirmediği gibi yola yeni çıkıyormuş duygusunu yaşamamıza sebep oldu.

Ziyaretçilerimiz fuarın sektör içerisinde yaratmış olduğu sinerji ve canlılığın beklentilerinin üzerinde olduğunu ifade ederken, standımızda görevli firma yetkililerimiz, her bir ziyaretçiye zaman ayırmaya en üst düzeyde gayret ederek yapılan eleştiri ve tavsiyeleri dikkatle dinleyip değerlendirme sözü verdi. Geçmişte olduğu gibi bu fuarda da standımızı ziyaret ederek bizi onurlandıran dostlara teşekkürü borç biliriz.
10 -14 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleşecek 28. buluşmamızda tekrar görüşmek üzere…